T8 Led Tube – A
Led Floresan Aydınlatma
| Gövde | Alüminyum Gövde / PC Kapak |
| Optik | Opal PC Difüzör |
| Sürücü | 3N |
| Led Çip | Osram, Samsung, Seoul |
| Besleme Voltajı | 220-240V/AC 50-60Hz |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ~ +40°C |
| CRI | CRI > 80 |
| Koruma Sınıfı | IP40 |
| Opsiyonlar | Renk Sıcaklığı : 3000K / 4000K / 6500K Acil Kit – Tek Giriş – Çift Giriş |
Teknik Özellikler
| Ürün Kodu | Güç (W) | Armatür Lümeni (lm) | Renk Sıcaklığı (K) | Armatür Verimliliği (lm/W) | Boyutlar (LxWxH) | Koli İçi Adet | Koli Ölçü (LxWxH) | Koli Ağırlığı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LFL20 | 9 W | 900 | 3000/4000/6500 | 100 lm/W | 600x25.8 mm | 40 | 1260x180x140 mm | 5.20 kg |
| LFL20 | 18 W | 1.800 | 3000/4000/6500 | 100 lm/W | 1200x25.8 mm | 20 | 1260x180x140 mm | 6.10 kg |
| LFL20 | 24 W | 2.400 | 3000/4000/6500 | 100 lm/W | 1500x25.8 mm | 40 | 1580x200x320 mm | 14.20 kg |
*3N, gerekli gördüğü değişiklikleri önceden bildirmeden yapma hakkına sahiptir.
*Teknik verilerde ± %10 tolerans vardır.
İletişim Formu
Sorularınız ve talepleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.






















