Modhex
Projektör Led Aydınlatma
| Gövde | Alüminyum Gövde / Çerçeve / RAL7016 |
| Optik Kapak | 40° / 60° / 90° PMMA Lens / Temperli Cam |
| Sürücü | Osram, Tridonic, Philips-3N |
| Led Çip | Samsung, Osram, Seoul |
| Besleme Voltajı | 220-240V/AC 50-60Hz |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ~ +40°C |
| CRI | CRI > 80 |
| Koruma Sınıfı | IP66 |
| Darbe Dayanım Sınıfı | IK09 |
| Opsiyonlar | Renk Sıcaklığı : 3000K / 4000K / 6500K DALI |
Teknik Özellikler
| Ürün Kodu | Güç (W) | Armatür Lümeni (lm) | Renk Sıcaklığı (K) | Armatür Verimliliği (lm/W) | Boyutlar (LxWxH) | Koli İçi Adet | Koli Ölçü (LxWxH) | Koli Ağırlığı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LPR20 | 100 W | 12.500 | 3000/4000/6500 | 125 lm/W | 397x178x105 mm | 1 | 425x215x120 mm | 3.96 kg |
| LPR20 | 120 W | 14.400 | 3000/4000/6500 | 120 lm/W | 397x178x105 mm | 1 | 425x215x120 mm | 3.96 kg |
| LPR20 | 150 W | 18.000 | 3000/4000/6500 | 120 lm/W | 397x178x105 mm | 1 | 425x215x120 mm | 3.96 kg |
*3N, gerekli gördüğü değişiklikleri önceden bildirmeden yapma hakkına sahiptir.
*Teknik verilerde ± %10 tolerans vardır.
Ürün Videosu
İletişim Formu
Sorularınız ve talepleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.



























