Violet – SI 60×60
Panel Steril Endirekt Led Aydınlatma
| Gövde | DKP Sac / RAL9003 |
| Optik Kapak | 4mm Temperli Cam |
| Sürücü | Osram – Tridonic – Philips – 3N |
| Led Çip | Samsung, Osram, Seoul |
| Besleme Voltajı | 220-240V/AC 50-60Hz |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ~ +40°C |
| CRI | CRI > 80 |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Opsiyonlar |
Uygulama Seçenekleri: Taşyünü / Alçı Tavan / Clip-in Renk Sıcaklığı: 3000K / 4000K / 6500K Acil Kit – DALI |
Teknik Özellikler
| Ürün Kodu | Güç (W) | Armatür Lümeni (lm) | Renk Sıcaklığı (K) | Armatür Verimliliği (lm/W) | Boyutlar (LxWxH) | Koli İçi Adet | Koli Ölçü (LxWxH) | Koli Ağırlığı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LOF30 / Alçı T. | 36 W | 3.600 | 3000/4000/6500 | 100 lm/W | 595x595x80 mm | 4 | 620x640x450 mm | 19.20 kg |
| LOF30 / Taşyünü | 36 W | 3.600 | 3000/4000/6500 | 100 lm/W | 600x600x80 mm | 4 | 620x640x450 mm | 19.20 kg |
*3N, gerekli gördüğü değişiklikleri önceden bildirmeden yapma hakkına sahiptir.
*Teknik verilerde ± %10 tolerans vardır.
İletişim Formu
Sorularınız ve talepleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

























