Aren
Bolard Led Aydınlatma
| Gövde | Alüminyum Ekstrüzyon / DKP Sac / RAL7016 |
| Optik Kapak | Asimetrik Akrilik Lens |
| Sürücü | Osram – Tridonic – Philips – 3N |
| Led Çip | Samsung, Osram, Seoul |
| Besleme Voltajı | 220-240V/AC 50-60Hz |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ~ +40°C |
| CRI | CRI > 80 |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Opsiyonlar | Renk Sıcaklığı : 3000K / 4000K / 6500K Acil Kit |










Teknik Özellikler
| Ürün Kodu | Güç (W) | Armatür Lümeni (lm) | Renk Sıcaklığı (K) | Armatür Verimliliği (lm/W) | Boyutlar (LxWxH) | Koli İçi Adet | Koli Ölçü (LxWxH) | Koli Ağırlığı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LPC30.16 | 16 W | 1.600 | 3000/4000/6500 | 100 lm/W | 90 cm | 1 | 1300x280x290 mm | 5.5 kg |
| LPC30.16 | 16 W | 1.600 | 3000/4000/6500 | 100 lm/W | 90 cm Açılı | 1 | 1300x280x290 mm | 5.5 kg |
*3N, gerekli gördüğü değişiklikleri önceden bildirmeden yapma hakkına sahiptir.
*Teknik verilerde ± %10 tolerans vardır.
İletişim Formu
Sorularınız ve talepleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.










