Crocus
Yüksek Tavan Led Aydınlatma
| Gövde | Alüminyum Gövde / RAL7016 |
| Optik Kapak | PMMA LENS 60° / 90° |
| Sürücü | Philips 1-10 V DIM |
| Led Çip | Samsung, Osram, Seoul |
| Besleme Voltajı | 220-240V/AC 50-60Hz |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ~ +40°C |
| CRI | CRI > 80 |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Opsiyonlar | Reflektörlü/Reflektörsüz Renk Sıcaklığı: 3000K/4000K/6500K |










Teknik Özellikler
| Ürün Kodu | Güç (W) | Armatür Lümeni (lm) | Renk Sıcaklığı (K) | Armatür Verimliliği (lm/W) | Boyutlar (LxWxH) | Koli İçi Adet | Koli Ölçü (LxWxH) | Koli Ağırlığı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LYT30 | 100 W | 20.000 | 3000/4000/6500 | 200 lm/W | 301x301x83 mm | 1 | - | - |
| LYT30 | 150 W | 24.000 | 3000/4000/6500 | 160 lm/W | 350x350x95 mm | 1 | - | - |
| LYT30 | 200 W | 32.000 | 3000/4000/6500 | 160 lm/W | 382x382x95 mm | 1 | - | - |
*3N, gerekli gördüğü değişiklikleri önceden bildirmeden yapma hakkına sahiptir.
*Teknik verilerde ± %10 tolerans vardır.
İletişim Formu
Sorularınız ve talepleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.














