Globy -SE
Glop Sensörlü/Kitli Led Aydınlatma
| Gövde | Metal Sac Gövde |
| Optik Kapak | Opal PC |
| Sürücü | 3N |
| Led Çip | Samsung, Osram, Seoul |
| Besleme Voltajı | 220-240V/AC 50-60Hz |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ~ +40°C |
| CRI | CRI > 80 |
| Koruma Sınıfı | IP40 |
| Hareket Sensörü | Işık ve Mesafe Ayarlı |
| Acil Yanma Süresi | 1 Saat |
| Pil ve Şarj Süresi | 3.6V – 2000mAh Li-Ion / 24 Saat |
| Renk Sıcaklığı | 3000K / 4000K / 6500K |
| Opsiyonlar | Tasarım Seçenekleri: Flat / Oval |
Teknik Özellikler
| Ürün Kodu | Güç (W) | Armatür Lümeni (lm) | Renk Sıcaklığı (K) | Armatür Verimliliği (lm/W) | Boyutlar (LxWxH) | Koli İçi Adet | Koli Ölçü (LxWxH) | Koli Ağırlığı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LGL10.018 FLAT | 18 W | 1.800 | 3000/4000/6500 | 100 lm/W | 260x83 mm | 1 | 280x88x280 mm | 533 gr |
| LGL10.018 OVAL | 18 W | 1.800 | 3000/4000/6500 | 100 lm/W | 260x83 mm | 1 | 280x88x280 mm | 533 gr |
*3N, gerekli gördüğü değişiklikleri önceden bildirmeden yapma hakkına sahiptir.
*Teknik verilerde ± %10 tolerans vardır.
Ürün Videosu
İletişim Formu
Sorularınız ve talepleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.






















